INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW/ I le “pa gjumë” ndjekësit, Kylie Jenner djeg Instagramin me pozat provokative! [FOTO]

WOW/ I le “pa gjumë” ndjekësit, Kylie Jenner djeg Instagramin me pozat provokative! [FOTO]

Publikuar më: 12:53 23-05-2019

Motrat Kardashian janë gjithmonë në qendër të vëmendjes së të gjithë mediave në mbarë botën.
Janë shumë aktive në rrjetet e tyre sociale duke ndarë me fansat foto dhe video të ndryshme nga jeta e tyre.
Së fundmi, vëmendjen e ka marrë Kylie Jenner e cila ka postuar në llogarinë e saj të Insatgramit në Instastory disa video ku duket tej mase provokuese.
Ajo ka pozuar para pasqyrës e veshur me pizhama të ngushta rozë ku duken format e saj bombastike duke i lënë ndjekësit e saj “pa gjumë”.

61034575_373230576627787_6328777204217937920_n.jpg

60706382_2698572346884886_5362565792053329920_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0031569004058838