INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kendall Jenner xhelozon të motrat e saj? Modelja e njohur merr hapin e rëndësishëm! [FOTO]

Kendall Jenner xhelozon të motrat e saj? Modelja e njohur merr hapin e rëndësishëm! [FOTO]

Publikuar më: 16:34 14-05-2019

Kendall Jenner është e vogla e familjes Kardashian-Jenner dhe shpesh është komentuar se mes Kylie dhe saj ka mosmarrëveshje dhe xhelozi mes njëra-tjetrës. Ajo është e vetmja që nuk është nënë nga familja dhe e vetmja që nuk ka hapur një biznes të sajin.

Por Kendall ka vendosur që të ndjekë hapat e motrave të saj. Raportohet se Kendall Jennes do të nisë një linjë personale me produkte bukurie ku përfshihen make-up, produkte për flokët, xhel dushi, manikyra, produkte për lëkurën, parfume dhe buzëkuqë.

23-vjeçarja ka aplikuar për të kthyer në një firmë emrat Kendall dhe Kendall Jenner në mënyrë që të gjitha produktet të mbajnë firmën e saj.

kendall-jenner-enraged-models.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010621070861816
    array(1) { ["section"]=> string(92) "kendall-jenner-xhelozon-te-motrat-e-saj-modelja-e-njohur-merr-hapin-e-rendesishem-foto-93795" }