INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tristan tradhtoi Khloé me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, reagojnë më në fund klani KARDASHIAN [FOTO]

Tristan tradhtoi Khloé me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, reagojnë më në fund klani KARDASHIAN [FOTO]

Publikuar më: 12:22 22-02-2019

Një ndër lajmet që po bën zhurmë dhe po qarkullon kudo është skandali i radhës i tradhëtisë së Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian. Basketbollisti e tradhëtoi atë me shoqen e ngushtë të motrës së saj Jordyn Woods.

Edhe pse ai në fillim e mohoi, kur u takua me Khloe i ka pranuar gjithçka dhe kjo ka çuar që ajo t’i japë fund marrëdhënies së tyre.

10079342-6727723-Happier_times_Kylie_Jenner_s_best_friend_Jordyn_Woods_allegedly_-a-5_1550732813264.jpg

 

Menjëherë pas lajmit ka reaguar e para Kim Kardashian, e cila e ka hequr ka Instagrami Jordyn Woods dhe po të njëjtin veprim e ka bërë edhe Kendall Jenner.

big.jpg

Kendall-Jenner.jpg

10078378-6727723-Family_Meanwhile_Kim_Kardashian_unfollowed_Jordyn_and_Tristan_27-a-6_1550732813265.jpg

 

Sipas mediave të huaja, familja Kardashian është shumë e mërzitur dhe e xhindosur me veprimin e Tristan Thompson.

Një ndër kuriozitetet më të mëdha që ne kishim ishte se si do të reagonte Kylie Jenner ndaj shoqes së saj të ngushtë. 21 vjeçarja e ka nxjerrë nga shtëpia Jordyn Woods dhe kjo e fundit ka shkuar të jetojë tek shtëpia e nënës së saj.

KylieJordyn2.jpg


Ndërkohë që Khloe Kardashian vazhdon e mban ende në Instagram Jordyn, ku vlemë të theksojmë se dy ditë para se të merrej vesh skandali ajo i ka komentuar në foto.

 

Article Logic
Execution time: 0.0034098625183105