INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Rudina Magjistari vë në siklet Klea Hutën për Elgitin: Të kujtohet kur më gënjeve? [FOTO]

Upsss! Rudina Magjistari vë në siklet Klea Hutën për Elgitin: Të kujtohet kur më gënjeve? [FOTO]

Publikuar më: 11:47 21-02-2019

Elgit Doda dhe Klea Huta janë një ndër çiftet më simpatikë në shoëbizzin shqiptar dhe shumë të dashur për publikun. Fillimisht ata e mbajtën shumë sekrete romancën e tyre, por më pas dolën publikisht me deklarata dashurie dhe shumë mirë bënë.

Së fundmi çiftin bënë daljen e tyre të parë në TV dhe ishin të ftuar te Rudina.

Moderatorja nuk duroi, por që në fillim i kujtoi brunes simpatike sesi ia kishte mohuar fjalët që qarkullonin për ata të dy.

Rudinës duket i paska mbetur “ peng“, se kishte bërë gati dhe videon që tregonte atë moment. “ E mban mend herën e fundit që ishe këtu kur të pyeta për Elgitin? E kam bërë atë videon, tha Rudina dhe Klea e kaloi momentin si me të qeshur. Por Rudina vazhdoi: “ “ një ditë përpara ishe në program dhe the “Jo“, ndërsa të nesërmen nxorrët foto të dy duke e bërë publike“, shtoi moderatorja që këmbënguli ta conte deri në fund idenë e saj!!

ERT.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074288845062256
    array(1) { ["section"]=> string(97) "upsss-rudina-magjistari-ve-ne-siklet-klea-huten-per-elgitin-te-kujtohet-kur-me-genjeve-foto-87531" }