INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Modelja e njohur shpenzon 550 mijë dollarë në operacione për t'u bërë si Kim Kardashian, por rezultati është një…

Modelja e njohur shpenzon 550 mijë dollarë në operacione për t'u bërë si Kim Kardashian, por rezultati është një…

Publikuar më: 18:34 20-01-2019

550 mijë dollarë për t’u transformuar si Kim Kardashian. Kaq ka harxhuar modelja Jennifer Pamplona, 26 vjeç nga Sao Paolo për tu dukur si Kim Kardashian. Modelja iu nënshtrua disa operacioneve në gjoks, vithe, hundë dhe futi në trup disa herë fillers. Modelja u bë e njohur pas lidhjes me Celso Santebanes, i ashtuquajturi Keni i Brazilit. Pas vdekjes së tij nga leucemia në vitin 2015, asaj iu propozua të bëhej pjesë e një shfaqjeje televizive e të transformohej tërësisht.

Ajo i vazhdoi operacionet dhe pas show-t televiziv, sepse keshtu ndihet e lumtur dhe ndihet mirë me veten dhe pse duhet të pranojmë që me Kim Kardashian nuk duket aspak njësoj.

Jennifer-Pamplona-surgery3.jpg

DBN4WATU0AAPwOB.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0023281574249268