INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jo vetëm Mario! Shoqja e Kim Kardashian qenka blogerja e njohur SHQIPTARE! E dinit? [FOTO]

Jo vetëm Mario! Shoqja e Kim Kardashian qenka blogerja e njohur SHQIPTARE! E dinit? [FOTO]

Publikuar më: 18:54 18-12-2018

Kim Kardashian është një ndër femrat më me ndikim në botën e showbizzit dhe këtë e tregon fare mirë popullariteti në rrjetet sociale. Prej 10 vitesh e kemi parë si mikeshën dhe bashkëpunëtoren e grimierit të famshëm me origjinë shqiptare Mario Dedivanoviç.

Por nuk e paskemi ditur që Kim paska miqësi me një tjetër shqiptare dhe bëhet fjalë për vajzën me origjinë nga Tirana, Aureta e cila u larguar nga Shqipëria në moshën 12–vjeçare dhe tanimë është kthyer një ndër blogeret më të njohura në “Instagram”.

Ishte Kim, ajo që tregonte me krenari se ishte në tavolinë me blogeren shqiptare Aureta si dhe me stilisten Sita Bellan. Vajzat duken shumë të lumtura në shoqërinë e njëra – tjetrës teksa pozojnë për miqtë e tyre të shumtë virtualë.

AURT.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0050809383392334