INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian ka zbuluar për herë të parë të vërtetën për videon PORNO

Kim Kardashian ka zbuluar për herë të parë të vërtetën për videon PORNO

Publikuar më: 14:29 26-11-2018

Kim Kardashian është një ndër femrat më me influencë sot, e cila njihet botërisht. Ajo është bërë e famshme nëpërmjet një video porno që ka postuar me të dashurin e saj, e cila sot Kim nuk është aspak krenare. Ylli televiziv ka zbuluar për herë të parë të vërtetën për video-regjistrimin e saj seksual në vitin 2003. Kim ka pranuar se ishte në ekstazë kur ishte filmuar në një regjistrim seksual në atë kohë.

Gjithashtu në episodin e ri të “Keeping Up With The Kardashians”, Kim ka zbuluar që ajo ka pirë ekstazë edhe njëherë tjetër, kur ishte martuar për herë të parë.

“U martova duke qenë në ekstazi…ishte hera e parë”, tha Kim Kardashian duke qeshur. Më pas ajo shtoi: “Piva njëherë ekstazi dhe u martova. E bëra përsëri dhe bëra një video seksuale. Sikundër ekziston çdo e keqe”.

Kim ishte 19 vjeç kur ishte martua me producentin muzikor Damon Thomas. Por pak para divorcit me të në vitin 2003, Kim Kardashian u takua me Ray J., reperin me të cilin realizoi video-skandalin, që në fakt u zbulua në vitin 2007.

 

Article Logic
Execution time: 0.0024521350860596