INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çpo ndodh me ta? Kim Kardashian ndihet e kërcënuar, Kanye West i kërkon 7-të fëmijë

Çpo ndodh me ta? Kim Kardashian ndihet e kërcënuar, Kanye West i kërkon 7-të fëmijë

Publikuar më: 17:08 29-10-2018

Në episodin e radhës të serialit më të famshëm “Keeping up with the Kardashians”, Kim Kardashian ndihet shumë e kërcënuar dhe kjo pwr shkak tw bashkwshortit tw saj Kanye West. Teksa po bisedonte me mamanë dhe motrat e saj, Kim është shprehur e shqetësuar nga fakti se Kanye West do 7-të fëmijë dhe që tani kërkon që ata të bëjnë të 4-tin sërish në mënyrë surrogate.

Kim ndihet e kërcënuar nga bashkëshorti i saj dhe nuk po arrin dot ta bindë se është e pamundur që ata të kenë kaq shumë fëmijë.
Krahas faktit se është shumë e ngarkuar me punë, 38-vjeçarja mendon se SHBA-ja është një vend i pasigurt për të rritur kaq shumë fëmijë. Derisa ligjet të kenë peshën e tyre, dhe të kontrollohet liria për armëmbajtje ajo nuk dëshiron të ketë më fëmijë të tjerë.

kim-kardashian7.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0073540210723877