INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I ishte pushtuar shtëpia me fantazma! Jennifer Aniston tregon tmerret që ka kaluar

I ishte pushtuar shtëpia me fantazma! Jennifer Aniston tregon tmerret që ka kaluar

Publikuar më: 17:08 18-12-2018

Aktorja e njohur Jennifer Aniston në një intervistë së fundmi ka treguar se në fillimet e karrierës së saj, shtëpia ku jetonte me mikëshat e saj , ishte e pushtuar me fantazma. Sipas saj, në shtëpinë e saj në Los Angelos ndodhnin gjëra të çuditshme, për shembull pjatalarësja dhe makina e kafes ndizeshin vetë, volumi i radios ngrihej papritur.

Jennifer këtë periudhë e ka përshkruar si shumë të tmerrshme dhe është detyruar të punësonte një njeri, i cili komunikonte me shpirtrat. Ajo ka shtuar se mendonte se fantazma urrente shoqen e saj, por nuk e mori vesh se çfarë ndodhi më pas, pasi ajo u largua prej aty.

 

Article Logic
Execution time: 0.0028929710388184