INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas martesës së Justin Bieber, ish e dashura e tij provokon me bikini dhe nuk i lë vend imagjinatës [VIDEO]

Pas martesës së Justin Bieber, ish e dashura e tij provokon me bikini dhe nuk i lë vend imagjinatës [VIDEO]

Publikuar më: 12:10 23-05-2019

Justin Bieber është një ndër këngëtarët më të dashur dhe të suksesshëm në mbarë botën.
Siç dihet, ai është i martuar tashmë me modelen e njohur Hailey Baldwin, por përpara kësaj ai ka qene i njohur shumë për lidhjet e tij të herë pas hershme me këngëtare dhe modele të ndryshme.
Vite më parë, modelja e njohur Sahara Ray është kapur mat duke u argëtuar me Justin Bieber dhe që prej ditës kur ai është martuar ajo vetëm po provokon në Instagram.
Në postimet e saj të fundit në llogarinë e saj të Instagramit, videot e saj janë shumë provokuese ku shihet shumë joshëse me bikini neon, duke i dhënë një mesazh nga larg, se çfarë ka humbur ai.

 

 
 
 
View this post on Instagram

My SS19 energy ??‍♂️ so soon ?? May 25th @sahararayswim

A post shared by Sahara Ray (@sahara_ray) on

Article Logic
Execution time: 0.0038261413574219