INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW!

WOW! "Flokët si unë, veshjen si ti"! Uindi Haxhia zbulon se Nicki Minaj ka "kopjuar" atë dhe Encën [FOTO]

Publikuar më: 11:56 11-08-2019

Enca dhe Uindi Haxhia janë personazhet më të komentuara në mediat "Rozë" për çdo gjë që ato bëjnë.

759034E7-2CFE-443E-953E-FD1FD653250A.jpeg

Tashmë pak a shumë të gjithë jemi të familjarizuar me motrën e Encës, Uindi Haxhia e cila është vetëm 19 vjeç por pa frikë mund të themi se po bën namin me videot e saj në YouTube.

GFFGH.JPG

Për mos të folur për Encën e cila ka një ndikim mjaft të ndjeshëm për publikun shqiptar, ku këngët e saj po bëjnë namin nëpër botë dhe janë mjaft të preferuara pëR të gjithë.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory, Uindi me të drejtë krahason një foto të reperes Nicki Minaj me foton e saj dhe të Encës.

Në foto shihet Nicki me flokët e kuqe siç i ka bërë së fundmi Undi dhe veshjen me print animal jeshile dhe të zezë njësoj si veshja e Encës në videoklipin e saj të fundit me të cilin po bën namin "Jealous".

"Flokët si të miat, veshjen si të tuat"- ka shkruar Uindi duke i bërë tag motrës së saj Encës.

uindi.JPG

Article Logic
Execution time: 0.0022780895233154