INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

"Plaku biznesmen që më paguan pushimet", Genta e "Big Brother" zbulon vetë se kush është ai [FOTO]

Publikuar më: 12:17 11-08-2019

Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother, Genta Gjalpi, është një ndër personazhet më të komentuar në media. Pavarësisht se u bënë vite nga pjesëmarrja e saj në BB, ajo vazhdon te jetë shumë e kërkuar dhe e komentuar nga fansat dhe mediat, ku shpeshherë shkakton lajme me deklaratat e saj të bujshme apo fotot që poston në rrjete sociale.

Së fundmi Genta ka postuar një foto nga pishina ku shfaqet bashkë me mikun e saj më të ngushtë, menaxherin Xhani Demika të cilin e ka plakur me aplikacionin e famshëm që përdorën VIP-at.

Genta me humor shkruan se ky është plaku që i pagon pushimet dhe se ai është ndër biznesmenët më të fuqishëm.

"Zbulohet plaku qe i i pagon pushimet Gentes. Ai quhet Xhemal Demika, kur ishte i ri ka punuar menaxher kengetaresh, ndersa tani ai eshte nje nder biznesmenet me te fuqishem te naftes ne Ballsh"- shkruan Genta.

gfh.JPG

Ndërsa në foton e rradhës Genta ka kthyer veten në të moshuar ku shkruan:

"Sa jane shtuar keta meshkujt qe shkojne me plaka papapapalla".

fff.JPG

 

Article Logic
Execution time: 0.0033929347991943