INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Dieta strikte e ka transformuar krejtësisht Gjikon, shihni si duket ai tani me kilogramët e humbura [FOTO]

WOW! Dieta strikte e ka transformuar krejtësisht Gjikon, shihni si duket ai tani me kilogramët e humbura [FOTO]

Publikuar më: 16:59 08-06-2019

Reperi i njohur shqiptar, Gjiko, vazhdon të jetë një prej emrave më të pëlqyer të muzikës hip-hop në vend. Ai kohët e fundit kishte vendosur që të dobësohej dhe për këtë arsye po mbante një dietë strikte, konkretisht dietën ketogjenike (eliminimi i karbohidrateve dhe konsumimi i proteinave)

Para disa orësh Gjiko ka postuar një foto në InstaStory, ku shfaqet para pasqyrës me një veshje sportive dhe është shumë e thjesht të dallohen kilet e humbura.
Paska pasur vullnet të hekurt ky djalë...

dg.png

Article Logic
Execution time: 0.0032639503479004