INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Dalin pamjet brenda shtëpisë luksoze të Ledri Vulës e cila do ju lërë pa fjalë [FOTO]

WOW! Dalin pamjet brenda shtëpisë luksoze të Ledri Vulës e cila do ju lërë pa fjalë [FOTO]

Publikuar më: 14:17 10-06-2019

Ledri Vula është një ndër reperat më të suksesshëm dhe të preferuar në Shqipëri dhe jashtë saj.

Ai është shumë aktiv në rrjetet e tij sociale ku ndan me fansat e tij foto dhe video të ndryshme nga jeta profesionale po ashtu dhe nga ajo private.

Së fundmi, sipas raportimit të portalit “IconStyle”, Ledri Vula u bë me shtëpi pak kohë më pare, ku pamjet e vilës së re në zonën e VIP-ave u bënë publike në nëntor te vitit 2018.

“Iconstyle” mësoi se reperi i njohur shqiptar kishte bërë një investim me vlerë mbi 200 mijë euro në një nga zonat më të njohura të Kosovës, në Brezovicë.

Por, pak muaj më vonë mbërrijnë pamjet e para të arredimit të brendshëm.

Kamera e programit “My Living” shfaq pamjet e shtëpisë ku reperi jeton me familjen e tij.

Xheraldina, e ëma e Ledrit shoqëroi kamerën në ambientet e ndryshme të shtëpisë, me arredimin e së cilës është marrë vetë ajo.

6-1-1.jpg

23.jpg

22-1-1.jpg

18-2.jpg

 

17-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033979415893555