INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Wow! Arta Nitajt ia paska lënë SEEN ky ish-konkurrent i ‘Për’puthen’ në mbrëmjen e maturës!

Wow! Arta Nitajt ia paska lënë SEEN ky ish-konkurrent i ‘Për’puthen’ në mbrëmjen e maturës!

Publikuar më: 14:30 23-07-2021

Andi Artani dhe Arta Nitaj kanë realizuar diçka të mbetur peng prej vitesh.

Dyshja që vijnë nga qyteti i Pejës paskan qenë në të njëjtën shkollë dhe zbuluan një peng që u ka mbetur që nga mbrëmja e maturës.

Ishte Andi që në “Natë vere” ku kishte të ftuar Artën zbuloi se planet ishin që në mbrëmjen e maturës planet ishin që të defilonin dhe të futeshin brenda bashkë por kishte dështuar.

“Ma la seen”, tha Arta duke zbuluar se paska qenë Andi ai që nuk e ka mundësuar këtë.

Ndërkohë dyshja shfrytëzuan emisionin për të bërë ecjen e mbetur peng dhe dukeshin për mrekulli.

Article Logic
Execution time: 0.002769947052002