INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Andi Shehi “nxjerr zbuluar” Atdheun, tregon si e la vajza që e donte pasi i shprehu dashurinë! REAGON ish-konkurrenti!

Andi Shehi “nxjerr zbuluar” Atdheun, tregon si e la vajza që e donte pasi i shprehu dashurinë! REAGON ish-konkurrenti!

Publikuar më: 15:30 23-07-2021

Andi Shehi dhe Atdhe Xharavina po vazhdojnë të ruajnë shoqërinë e krijuar brenda programit.

Shokët shprehin vazhdimisht afërsinë me njëri-tjetrin por është shoku po ai që te nxjerr “bllof” siç ndodhi kësaj radhe.

Në një bisedë me ndjekësit, Andi pyeti ata se cila është arsyeja e ndarjes nga partneri/ja?

Kësaj pyetje privat iu përgjigj edhe Atdheu por u nxor zbuluar nga Andi.

Ish-konkurrenti nga Gjakova bëri sikur i dashuruar duke thënë: “Ja hapa zemren i shpreha dashurinë shumë, iku dhe më la”

“Cilës nga ato, Atdhe Xharavina”, shkroi Andi duke nxjerr zbuluar shokun e tij.

Article Logic
Execution time: 0.0029590129852295