INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E “kryqëzuan” për photoshop se po zmadhonte të pasmet, Sindi flet për herë të parë: “Ne emision isha 40 kg …”

E “kryqëzuan” për photoshop se po zmadhonte të pasmet, Sindi flet për herë të parë: “Ne emision isha 40 kg …”

Publikuar më: 13:29 23-07-2021

Disa fotografi të Sindi Locit ditën e djeshme u bënë virale.

Ish-konkurrentja në tentim të zmadhojë të pasmet kishte shtrembëruar shkallet afër dhe kjo nuk u ka ikur ndjekësve.

Ajo është kritikuar edhe më parë për përdorim të photoshopit dhe filterave në fotografitë e saj.

Në një bisedë me ndjekësit, Sindi nuk u la pa u pyetur dhe kritikuar rreth kësaj.

 

Më pas në një koment ofendues rreth të pasmeve të saj ish-konkurrentja vendosi të përgjigjet duke “paralajmëruar” se skemi parë gjë akoma ndërsa tha se ka më shumë të pasme se gjysma e Shqipërisë.

Article Logic
Execution time: 0.0041079521179199