INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vlorë/ Shiu i dendur përmbyt disa lagje [FOTO]

Vlorë/ Shiu i dendur përmbyt disa lagje [FOTO]

Publikuar më: 11:28 05-05-2019

Reshjet e shiut që kanë rënë gjatë natës dhe në orët e para të ditës së sotme kanë bërë që qyteti i Vlorë për të disatën herë këtë pranverë, të zgjohet i përmbytur duke shkaktuar probleme në lëvizjen e mjeteve dhe udhëtarëve.

Zonat më të prekura janë lagjja “28 Nëntori”, zona e Skelës dhe lagja “Pavarësia .

Reshjet e dendura të shiut kanë përfshirë pothuajse të gjithë territorin e vendit dhe sipas parashikimeve reshjet do të vijojnë deri në mesin e muajit maji.

vl5.PNG

vl4.PNG

vlor2.jpg

 

vlora.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0032570362091064