INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Urdhërojini mirëseardhjen pjesëtarit të ri në familjen e C.Ronaldo-s[FOTO]

Urdhërojini mirëseardhjen pjesëtarit të ri në familjen e C.Ronaldo-s[FOTO]

Publikuar më: 17:36 08-11-2018

Cristiano Ronaldo pas tre djemve dhe një vajze mesa duket nuk ka në plan të ndalojë së shtuari familjen e tij.
Kësaj radhe portugezi ka shtuar në shtëpinë e tij një mace të re. Ajo është shumë e veçantë dhe e kushtueshme. Macja e quajtur Sphynx është me origjinë kanadeze, nuk ka asnjë qime mbi trup dhe kushton 2000 euro.
Kjo është një shumë modeste për futbollistin dhe Georgina nuk ka nguruar ta shpërndajë lajmin në Instagrami-n e saj.

MACJA.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.009566068649292
    array(1) { ["section"]=> string(79) "urdherojini-mireseardhjen-pjesetarit-te-ri-ne-familjen-e-c-ronaldo-s-foto-78070" }