INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Qesh pak”, Ajeti “tallet” me Xhakën dhe shpërndan video-n në Instagram[VIDEO]

“Qesh pak”, Ajeti “tallet” me Xhakën dhe shpërndan video-n në Instagram[VIDEO]

Publikuar më: 18:55 08-11-2018

Janë dy vëllezërit e dy lojtarëve nga më të mirët shqiptarë. Taulant Xhaka dhe Albain Ajeti mesa duket kanë një marrëdhënie goxha të mirë miqësore me njëri-tjetrin.
Ata luajnë për Bazelin dhe së fundmi kanë shpërndarë ca momente të këndshme me njëri-tjetrin. Këtë e tregon edhe video-ja e publikuar së fundmi në “Instagramin” e Arlind Ajetit. Në këtë video duket Taulant Xhaka i cili po pozon për disa foto nga stadiumi ndërsa Ajeti që e filmon të gjithë skenën bën shaka duke i thënë: “Qesh pak”.

Xhaka on Vidnews.

Article Logic
Execution time: 0.0087020397186279