INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Pas debatit me Julin dhe pezullimit nga Përputhen, Sindit i ndodh e PAPRITURA!

Upsss! Pas debatit me Julin dhe pezullimit nga Përputhen, Sindit i ndodh e PAPRITURA!

Publikuar më: 12:34 17-02-2021

Pasi Sindi u përplas në një debat të fortë më Julin ditën e hënë pasi ai bëri një koment duke u shprehur se mamaja i kishte thënë se Sindi është "Si vaj Borshi, ekstra i virgjër", produksioni bëri të ditur ditën e djeshme se konkurrentët janë pezulluar përkohësisht nga programi.

Mirëpo ajo farë nuk ka kaluar pa vëmendjen e fansave është se në Instagramin e Sindit, numri i fanave është ulur, nga 209 mijë ndjekës që kishte Sindi në Instagramin e saj, tani ka 205 mijë, pra rreth 4000 vetë i vën asaj unfollow pas debatit me Julin.

Pra, siç duket fansat kanë cilësuar Sindin si fajtore dhe i kanë dhënë të drejtë Julit.

 

zb.png

Article Logic
Execution time: 0.0086209774017334