INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I tha Sindit “je si vaj Borshi”, merret vendimi final për Julin, vendoset nëse do të rikthehet në Përputhen ose jo

I tha Sindit “je si vaj Borshi”, merret vendimi final për Julin, vendoset nëse do të rikthehet në Përputhen ose jo

Publikuar më: 10:27 18-02-2021

Pas pezullimit të Julit nga emisioni, për shkak të një batute që i bëri Sindit, e cila ishte:”Je si vaji i borshit, ekstra i virgjër”, në fillim Sindi nisi të qeshte. Por pastaj u revoltua duke e akuzuar këtë të fundit për bullizëm. Që të dy u pezulluan nga programi, por Olsa Muhameti (autorja e programit) ka reaguar në instagramin e saj duke thënë se Juli do të kthehet nesër (sot). Ndërsa në çdo sondazh, njerëzit mbështesin Julin, dhe duan që Sindi të largohet.

Olsa: Juli kthehet nesër (sot) në program do themi ndonjë gjë?

Juli: Sot asgjë, nesër pak, të dielën të gjitha.

 

Article Logic
Execution time: 0.0027670860290527