INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Bora Zemani kap të dashurin e saj të përfolur në vendin intim dhe Olti Currit s’i shpëtoi ky DETAJ! [FOTO]

Upsss! Bora Zemani kap të dashurin e saj të përfolur në vendin intim dhe Olti Currit s’i shpëtoi ky DETAJ! [FOTO]

Publikuar më: 16:49 01-09-2019

Prej kohësh tashmë në media kanë qarkulluar fjalë se Bora Zemani dhe aktori i humorit Donald Veshaj janë në një lidhje. Dyshja janë parë shpesh herë bashkë dhe madje detaje të ndryshme në rrjetet sociale kanë treguar se ata po jetojnë një histori dashurie.

Si Bora ashtu dhe Donaldi, deri më sot kanë qëndruar të heshtur dhe nuk kanë dhënë asnjë reagim ndaj supozimeve për një lidhje të mundshme.

Edhe pse përfliten se janë në një romancë, ata moderojnë një emision së bashku dhe së fundmi kishin të ftuar Eni Çobanin e cila cila ka postuar disa foto krah tre moderatorëve dhe shkruan se u kënaq me ta.

Në njërën nga fotot Olti Curri ka kanë vënë re që Bora i ka kapur te pasmet Donaldit dhe foton e ka postuar në rrjete sociale. Ata duken shumë simpatikë krah njëri-tjetrit, por dora e Borës ka marrë të gjithë vëmendjen.

OLTI.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025029182434082