INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss, ZOGU jashtë? Flet hapur për operacionet plastike! Plas gallata, Luana Vjollca ka djegur të pasmet, reagimi doktorit: EPIK! [FOTO]

Upss, ZOGU jashtë? Flet hapur për operacionet plastike! Plas gallata, Luana Vjollca ka djegur të pasmet, reagimi doktorit: EPIK! [FOTO]

Publikuar më: 23:50 09-06-2018

Pa diskutim, ajo eshte një ndër femrat më seksi shqiptare, madje edhe revista të ndtyshme të huaja e kane bërë këtë dallim. Moderatorja, Luana Vjollca shpesh herë akuzohet për ndërhyrje plastike dhe ky akuzim ka bërë që herë herë edhe vetë Luana ta besojë për veten e saj. Kështu u shpreh Luana me shaka e ftuar në “Xing me Ermalin”: Aq shumë herë dëgjoj që jam e bërë, sa po besoj edhe vetë që jam e bërë”

Ajo tregoi se asokohe ka qenë vetëm 45 kilogram, ndërsa tani është 65 kilogram. Por Vjollca ka pranuar se nuk ka bërë asnjë ndërhyrje si dhe u ngrit në këmbë që ta shihet publiku se nuk ka operacione madje me shaka tha: “Prapë njerëzit do flasin, po nuk di si ta vërtetoj. Më zhvishniii!”

Moderatorja këndoi për herë të parë këngën me Bujar Qamilin, “Mi ve flake mallit tim”, por gjatë performancës e veshur me një fustan të kuq, Luana të jepte idene se nuk kishte veshur të brendshme, por në të vërtetë kishte.

zogg.jpg

Më pas Ermali tregon historinë me qesharake që i ka ndodhur moderatores.
“Luana po hekuroste veshjen e saj me hekur por papritur djeg te pasmet dhe kur shkon te doktori dhe ai ne vend qe ta mjekonte, ben reagimin epik. Ai e shihte te te pasmet, por ne vend qe ta mjekonte, ai merr dhe 3 veta te tjere: Shihe more si ...”, kështu plasi gallata në emision, ndërkohë Luana na kuriozoi se mund ta ketë ende shenjën te të pasmet./intv.al/

-640-0-5b1c2c864a3a3.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035221576690674