INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana Vjollca flet për herë të parë për lidhjen me Krenar Çoçajn. Plot pasion dhe ... [FOTO]

Luana Vjollca flet për herë të parë për lidhjen me Krenar Çoçajn. Plot pasion dhe ... [FOTO]

Publikuar më: 20:26 09-06-2018

Luana flet për jetën private…

Luana Vjollca është moderatoret më të komentuara në showbizin shqiptar. Ajo e ftuar në ‘Xing me Ermalin’ ka folur si rrallë herë për jetën e saj private. Për marrëdhënien e saj me mamin, motrat e saj por u ndal edhe te lidhja e saj. E folur për lidhjen me Krenar Çoçajn, ajo ka zgjedhur të flasë.

“Unë jetën private dua ta mbaj sa më shumë të tillë me fanatizëm e mbaj hermetike. Unë e kuptoj që jam personazh publik dhe lajmet do vazhdojnë, por kam shumë dëshirë ta kem private. Megjithatë meqënëse po diskutohet kaq shumë unë…”, u shpreh Luana dhe vazhdoi të flasë.

Mirëpo për shkak të një problem teknik zëri i saj nuk u transmetua, por xing.al tregon se Luana po fliste me shumë passion për lidhjen e dashurisë. “Deri këtu ke arritur?”, e pyeti Ermali i habitur, duke na lënë të gjithëve kuriozë.

-640-0-5b1c2537027e2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0031390190124512