INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kopjoi fustanin e këngëtares serbe? Albërije Hadërgjonaj: Dola me ja ftof [VIDEO]

Kopjoi fustanin e këngëtares serbe? Albërije Hadërgjonaj: Dola me ja ftof [VIDEO]

Publikuar më: 21:05 09-06-2018

‘Leje, leje’ është kënga më e re e Albërije Hadërgjonaj. E ftuar në programin ‘Një kat më lart’ të moderatorit Ermal Peci, këngëtarja ndau detaje nga realizimi i klipit teksa së bashku komentuan edhe fustanin në klip.

Menjëherë pas daljes së videos portalet shkruajtën se ajo kishte kopjuar të njejtin fustan nga një këngëtare serbe, ndërsa për herë të parë tregon:

‘ Veç dola me ja ftof asaj(qesh). Doli Albërusha ja futi (qesh). Me thonë të drejtën ato gjithmonë na vjedhin këngët. Unë nuk e ndjek atë, por rastisi kisha të njejtin copë. Stilistja më tha të bejmë diçka spanjolle dhe i tregova foton e këngëtares serbe’.

Albërija i tregon Ermalit se stilistja e saj kishtë mohuar kategorikisht të bënin të njejtën gjë, teksa ajo ishte shumë e vendosur. Përse e donte Albërija? Çfarë priste të thonin njerëzit? Mësoni këto përgjigje pas minutës së 11-të të intervistës në ‘Një kat më lart”

 

Article Logic
Execution time: 0.0035581588745117