INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I thonë që kishte manipulime dhe e meritonte Aulona fitoren në “Dancing With The Stars”, reagon Soni Malaj: Po të ti...[FOTO]

I thonë që kishte manipulime dhe e meritonte Aulona fitoren në “Dancing With The Stars”, reagon Soni Malaj: Po të ti...[FOTO]

Publikuar më: 08:52 10-06-2018

Soni Malaj është fituesja e këtij sezoni të Dancing With The Stars, ku në finalen e madhe mposhti Aulona Mustën. Mirëpo mesa duket, siç ndodh gjithmonë edhe këtë herë ka patur pakënaqësi, pasi një nga komentueset në Instagram i ka thënë Sonit se ishte pikërisht Aulona ajo e cila meritonte fitoren por sipas tij, votat ishin manipuluar.

Këngëtarja ia ka fshirë komentin por ai i ka shkruar sërish, duke detyruar Sonin t’i kthejë një përgjigje.

REPLIKAT:

Komentuesi: Sa keq per ty . me fshive comentin aha kuptova do vetem comente tmira ne insten tende .. Sa me komplekse je e tham te gjith e meritoi @aulonamusta .. qdo gje e pregatitur nga ty dhe produksioni si edhe ket vit nuk na befasoi me manipulime eja soni se me ne fund do e fitosh ,gjithsesi uroj te vlersohet vota e publikut ndojher ne ket shqiperi te mjer , Ah uroj te mos kesh probleme me holten si ja beri tunes ;))

Soni Malaj:po te t'i tregoj votat e punlikut do frikesohesh ti dhe shume te tjere,sepse kane qene frikshmerisht shume per mua.Ta fshiva komentin,sepse s'kam nerva fare per keto lloj negativitetesh.

lon.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0034940242767334