INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss, pa prisni pak! Këngëtarja SHQIPTARE e quan MALUMËN ''PAPI'' para 34 milionë personave, shihni si ia kthen ai [FOTO]

Upss, pa prisni pak! Këngëtarja SHQIPTARE e quan MALUMËN ''PAPI'' para 34 milionë personave, shihni si ia kthen ai [FOTO]

Publikuar më: 19:13 13-07-2018

Maluma është padiskutim një nga këngëtarët të më pëlqyer në të gjithë botën dhe me të drejtë. Kohët e fundit ai ka fituar zemrat e shumë fansave me hitet e tij. Maluma ka bërë namin në playlistat muzikore latine dhe botërore duke gjeneruar shumë klikime në YouTube e gjithashtu duke fituar shumë çmime ndërkombëtarë. Popullariteti i tij është rritur shumë në rrjetet sociale ku është një ndër artistët më të ndjekur dhe ditën e sotme ka arritur plot 34 milonë ndjekës e këtë sukses ka vendosur ta tregojë në INSTAGRAM.

Krahas shumë komenteve, na tërhoqi vëmendjen ai i Bebe Rexhës e cila i ka thënë:” Papi je shumë i famshëm”.

E duke patur parasysh marrëdhënien e mirë mes tyre, Maluma nuk mund të mos i kthente një përgjigje teksa i ka komentuar 3 emoji duke qeshur me lot.

lamsbb.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032880306243896