INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Apapa çfarë çuni! Stresi do të bëhet baba? Kjo deklaratë e tij do t’ju pëlqejë jashtë mase! [FOTO]

Apapa çfarë çuni! Stresi do të bëhet baba? Kjo deklaratë e tij do t’ju pëlqejë jashtë mase! [FOTO]

Publikuar më: 18:46 13-07-2018

Stresi është një nga reperat më të mirë shqiptarë i cili është shumë aktiv në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit e tij shumë gjëra nga jeta e tij profesionale dhe e përditshme. Ai po kalon periudhën më të mirë të jetës së tij pasi ka kurorëzuar në fejesë dashurinë me vajzën bukuroshe Kejsi.

Trendit të fundit të Instagramit nuk i ka shpëtuar as Stresi, i cili u bë pjesë e pyetësorit të famshëm në Instagram dhe fansat e tij kishin mundësi që t’i bënin pyetje të ndryshme. Një nga ndjekësit e ka pyetur Stresin se kur ka ndërmend të lej hashashin.

Këngëtari ka zbuluar se ka ndërmend të heq dorë nga pirja e hashashit në momentin që do të bëhet prind. Nuk dihet nëse Kejsi është në pritje të ëmbël, por na pëlqen shumë fakti që Stresi do shumë të bëhet baba dhe duke qenë se është konsumues i rregullt, do sakrifikojë për fëmijën e tij.

 

barin.png

Article Logic
Execution time: 0.0034120082855225