INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Maluma tha: 'Ta hëngsha zemrën ...', reperi amerikan shan në SHQIP [VIDEO]

Pasi Maluma tha: 'Ta hëngsha zemrën ...', reperi amerikan shan në SHQIP [VIDEO]

Publikuar më: 23:24 06-07-2018

Një ndër reperët më të famshëm në botë është French Montana. Shpesh herë e kemi parë në shoqërinë e shumë shqiptarëve, saqë mund të themi tashmë nuk do habitemi nëse do bëjë bashkëpunim tjetër me ndonjë prej tyre.

Por është ndryshe kur dëgjon se njëpersonazh me famë botërore flet një fjalë shqip apo bën gjestin e shqiponjës. Pak muaj më parë ishte Maluma, ai që në një ‘live video’ lexoi komentin e një shqiptareje dhe më pas e lexoi atë, ku u shpreh: “Ta ha zemrën baby, marshallah”

Të gjithë e dimë se edhe Maluma nëse do shoqërohej më shumë me shqiptarë, gjëja e parë që do mësonte, do ishte të shante në shqip. Këtë ka bërë French Montana së fundmi ku u takua edhe me Ledri Vulën. Por për më shumë dëgjoni videon më poshtë dhe do mund ta dëgjoni ç’perlë thotë./intv.al/

 

Qashtu bre xi selamovatmi ?? @frenchmontana

A post shared by @ kechmontana on

Article Logic
Execution time: 0.0027010440826416