INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Wow! Fansat e Dua Lipas kanë mësuar SHQIP dhe i shkojnë në koncertin në Azi me pankarta në gjuhen tonë [FOTO]

Wow! Fansat e Dua Lipas kanë mësuar SHQIP dhe i shkojnë në koncertin në Azi me pankarta në gjuhen tonë [FOTO]

Publikuar më: 23:58 09-05-2018

Dua Lipa duhet të ndihet shumë me FAT!

Fama e këngëtares shqiptare sa vjen dhe po bëhet akoma më e madhe dhe tashmë gëzon titullin: yll botëror. Kënga e saj “New Rules” është një ndër këngët më të dëgjuara në botë dhe tamshë e njeh gjithë bota.

Sukseset e saj nuk kanë fund, por ajo që do e ketë lumturuar Dua-n janë fansat e saj në Azi, të cilët shihet se dinë mjaft mirë diçka në shqip. Ata kanë mësuar se DUA dhe të thotë “Të dua” në shqip dhe në pankartat e tyre ata shkruajnë: “I Dua You”, duke nënkuptuar “I Love You”. Këtë gjë e ka treguar babai i këngëtares, Dukagjin Lipa./intv.al/

 

Article Logic
Execution time: 0.0037961006164551