INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA! Gallatë mes kushërinjve shqiptarë, Rita Ora edhe kur shan në SHQIP, na gëzon! Mos humbisni këtë VIDEO

HAHA! Gallatë mes kushërinjve shqiptarë, Rita Ora edhe kur shan në SHQIP, na gëzon! Mos humbisni këtë VIDEO

Publikuar më: 19:39 26-05-2018

E thotë para 13 milion personave!

Rita Ora është shqiptarja më e ndjekur në Instagram dhe tani është ne konkurrencë të fortë me shqiptaren tjetër të famshme, Dua Lipa-n. Por deri më tani ajo ka ‘fronin e mbretëreshës’ në Insta, të paktën nga të gjithë artistët shqiptarë.

Rita këtë fundjave ka qenë në turin e saj muzikor nëpër Europë dhe ate po e shoqërojnë dhe kushërinjtë e saj shqiptarë. Teksa po bëjnë shaka me njëri-tjetrin Rita teksa qesh me të madhe, fillon edhe e quan kushëririn e saj me shaka: “HAHAH, o budall ...” Ndiqni videon më poshtë dhe vërtetë do ju bëhet qejfi që e dëgjoni në shqip edhe pse përdor këtë fjalë./intv.al/

 

Article Logic
Execution time: 0.0034298896789551