INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ups, u kap MAT! Kush është vajza misterioze me Butrint Imerin në Paris?! [FOTO]

Ups, u kap MAT! Kush është vajza misterioze me Butrint Imerin në Paris?! [FOTO]

Publikuar më: 10:34 11-09-2020

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Butrint Imeri është shumë i komentuar rreth jetës së tij private. Megjithatë ai mundohet ta ruajë sa më diskrete dhe nuk ka konfirmuar kurrë ndonjë lidhje. Butrinti ndodhet aktualisht në Paris dhe nuk i ka kursyer postimet në rrjete sociale. Së fundmi, ai ka publikuar një video ku shfaqet në makinë dhe në sy ka rënë hija e një vajze që po e regjistron. Nuk dihet se kush mund të jetë vajza misterioze që e ka shoqëruar këngëtarin deri në Paris, por diçka është e sigurt: Fansat po ‘plasin’ nga kurioziteti!

Nga ana tjetër, kujtojmë se të dielën publikohet kënga e re e Butrintit në bashkëpunim me Nora Istrefin e titulluar “Dy zemra”.

-640-0-5f5a838f127a5.png

Article Logic
Execution time: 0.0036959648132324