INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ç'ndodhi? U zhduk papritur nga Instagrami dhe shqetësoi fansat, REAGON Loredana! Ja veprimi i reperes [FOTO]

Ç'ndodhi? U zhduk papritur nga Instagrami dhe shqetësoi fansat, REAGON Loredana! Ja veprimi i reperes [FOTO]

Publikuar më: 21:28 10-09-2020

Nuk e dimë se çfarë ka ndodhur por fansat e Loredanës janë tepër të shqetësuar për të.

Reperja është zhdukur nga rrjetet sociale.

Ajo ka fshirë të gjitha postimet e saj në Instagram, pa bërë asnjë lajmërim paraprak dhe të gjithë po mendojnë se çfarë mund ta ketë shtyrë atë drejt këtij vendimi drastik.


61e783b5-b493-434b-bca5-a8461f9cd032.jpg

Por si duket Lordana vendosi të reagojë nëpërmjet llogarisë së Instagramit të vajzës së saj, Hana-s.

Ato shihen të shtrira pranë njëra-tjetrës, duke na dhuruar foton më të bukur të mbrëmjes, teksa e ka shoqëruar atë me vendodhjen “Parajsë”, duke nënkuptuar se kështu ndihet kur ndodhet pranë Hanës.

Por arsyja pse Loredana vendosi të marrë vendimin e papritur ende nuk dihet, por me siguri do e mësojmë së shpejti.

lored.png

Article Logic
Execution time: 0.0079360008239746