INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ups, pa prisni pak! Tayna qenka e dashuruar? Capital T i nxjerr ''sekretin'' reperes [FOTO]

Ups, pa prisni pak! Tayna qenka e dashuruar? Capital T i nxjerr ''sekretin'' reperes [FOTO]

Publikuar më: 10:30 18-10-2019

Tayna është një nga reperet më të suksesshme dhe më seksi të momentit e cila me muzikën e saj ka arritur të fitojë zemrat e shumë fansave. Ka arritur që të kthehet në një figurë shumë të lakuar në median rozë dhe ka shumë përkrahës së muzikës së saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, por edhe komentohet shpesh për jetën private.

Reperja ka postuar në profilin e saj të Instagramit një foto, ku shihet e veshur me një fustan të kuq, e kuruar deri në detaje dhe me një pije në dorë (ky look është dhe pjesë e videoklipit të ri). “Filluam duke pirë për dashuri prapë”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Të shumta janë komentet, si nga fansat ashtu dhe nga personazhet VIP. Nga këta të fundit, ka rënë në sy komenti i këngëtarit të njohur Capital T, i cili në një farë mënyre e ka nxjerrë zbuluar Taynën. ‘Është dashuruar’, ka shkruar ai. Ndërkohë reperja ka replikuar duke thënë “Çfarë po thua”, shoqëruar nga të qeshura me lot.

uert.png

ka.png

Article Logic
Execution time: 0.0035750865936279