INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi bëri këtë kërkesë në INSTAGRAM, TAYNA-s i ndodh e papritura dhe ndoshta me të drejtë! [FOTO]

Pasi bëri këtë kërkesë në INSTAGRAM, TAYNA-s i ndodh e papritura dhe ndoshta me të drejtë! [FOTO]

Publikuar më: 17:09 20-10-2019

Tayna ka publikuar një ditë më parë parë projektin e saj të fundit muzikor, një surprizë për të gjithë fansat që prisnin prej verës një tjetër këngë ritmike nga reperja. “Sicko” është kënga e re e reperes që mban vulën e bashkëpunëtorit të përhershëm të saj, Cricket, ndërsa teksti është shkruar nga vetë Tayna.

Videoklipi i publikuar në “Youtube” nuk ka zhgënjyer pasi Tayna shfaqet më seksi se kurrë dhe ka arritur mbi 3 milionë klikime në këtë platformë muzikore. Reperja i kërkoi ndjekësve të saj t’i dërgonin video të vetes së tyre me këngën “Sicko” në sfond, duke i publikuar më pas fansat në Instastory.

Ajo filloi t’i ripostonte videot e fansave të saj në insatstory, por i ndodhi ajo që ndoshta se kishte imagjinuar.

“M’u blloku instagrami dmth”, kishte shkruar Tayna në një postim, që kuptohet se ajo ka kërkesa të shumta që t’i publikojë videot.

loveyou.png

Article Logic
Execution time: 0.00347900390625