INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
UPS! Dalin pamjet, Jasmina e Përputhen duke u puthur në buzë me një tjetër vajzë [VIDEO]

UPS! Dalin pamjet, Jasmina e Përputhen duke u puthur në buzë me një tjetër vajzë [VIDEO]

Publikuar më: 14:31 08-04-2021

Emisioni i dashurisë “Përputhen” është më i shikuar momentalisht, prandaj edhe personazhet e tyre janë mjaft të përfolur.

E një prej konkurrenteve që është në mesin e më të komentuarave është pikërisht Jasmin Kadriu. Vajza bukuroshe prej disa javësh vijon takimet dhe shprehjen e pëlqimit reciprok me Andin, por jo rrallë herë “thumbon” dhe konkurrentet e tjera, si në emision ashtu edhe në rrjetet sociale.

Mirëpo së fundmi, në aplikacionin “Përputhen” është publikuar një video e Jasminës duke puthur në buzë një vajzë. Ajo ka qenë pjesë e “Aventurierëve” dhe quhet Xhoana.

Jasmina dhe Xhoana shkëmbejnë një puthje mes njëra-tjetrës dhe më pas konkurrentja shkon drejt makinës.

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0076019763946533