INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza që është zhveshur para Stresit është Jasmina e Përputhen?! Ky DETAJ po “çmend” fansat! [VIDEO]

Vajza që është zhveshur para Stresit është Jasmina e Përputhen?! Ky DETAJ po “çmend” fansat! [VIDEO]

Publikuar më: 14:31 30-03-2021

Emisioni i dashurisë “Përputhen” është më i shikuar momentalisht, prandaj edhe personazhet e tyre janë mjaft të përfolur.

E një prej konkurrenteve që është në mesin e më të komentuarave është pikërisht Jasmin Kadriu. Vajza bukuroshe prej disa javësh vijon takimet dhe shprehjen e pëlqimit reciprok me Andin, por jo rrallë herë “thumbon” dhe konkurrentet e tjera, si në emision ashtu edhe në rrjetet sociale.

Mirëpo së fundmi, po qarkullojnë disa thashetheme se ajo është vajza e cila është zhveshur para Stresit në emisionin “Roped With Olsi”.

sst.png

 

Këtë nuk e themi ne, por faqe të ndryshme në TikTok dhe fansa të shumtë në videon e emisionit në YouTube, siç mund t’i shihni më poshtë.

hk.png

jassi.png

 

Emisioni është regjistruar që në nëntor të vitit që lamë pas dhe asokohe Jasmina ende nuk ishte bërë pjesë e Përputhen, mirëpo gjithsesi vajza në video mban maskë dhe nuk dallohet tamam.

Nëse është ajo ose jo, mund ta gjykoni vetë nga video, por me siguri Jasmina do bëjë ndonjë reagim.

VIDEO: MINUTA 26 e në vazhdim.

 

Article Logic
Execution time: 0.0035951137542725