INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi?! Stresi acarohet KEQ: Do kthehem dhe do j’ua…

Çfarë ndodhi?! Stresi acarohet KEQ: Do kthehem dhe do j’ua…

Publikuar më: 12:36 25-02-2021

Reperi Stresi ka disa muaj që qëndron në arrati, pasi policia po e kërkon si pasojë e pjesëmarrjes së tij në protestën për vrasjen e të riut, Klodian Rasha. Së fundmi ai ka paralajmëruar se do të kthehet në verë, në lagjen e tij. Në një postim në “Instastory”, Stresi postoi një foto teksa fliste në kamera me miqtë e tij. Reperi deklaroi se nuk do i shiste as për 1 milion paund, pasi e ka provuar vetë atë dhimbje.

“As për 1 milion paund nuk e shes shokun sepse e kam ndjerë atë dhimbje, vetë jam shitur, po në fund kanë shitur veten! Kthehet baba në lagje këtë verë e jua q… listën e dasmës”, shkruan reperi në postimin në fjalë.

-640-0-60366ff8f0567.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0040929317474365