INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dashuria është në ajër! Futbollisti i Kombëtares SHQIPTARE bën tatuazh sytë e gruas në trupin e tij!

Dashuria është në ajër! Futbollisti i Kombëtares SHQIPTARE bën tatuazh sytë e gruas në trupin e tij!

Publikuar më: 14:31 30-03-2021

Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Sokol Cikalleshi, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku u është përgjigjur pyetjeve të fëmijëve. Gjatë bisedës me fëmijët, futbollisti ka treguar se ka një tatuazh në trup dedikuar bashkëshortes së tij. Për këtë shkak, Alketa e ka ‘detyruar’ futbollistin të zhvishej dhe të tregojë tatuazhin. “Zhvishu Sokol tani dhe na e trego”, i tha Alketa, ndërsa futbollisti tregoi se kishte bërë në shpinë sytë e bashkëshortes së tij. “Sa sy të bukur paska nusja. Me sytë e nuses deri në fund të jetës”, tha Alketa kur pa tatuazhin e tij.

640-0-6062328fd025a.png

Article Logic
Execution time: 0.0031919479370117