INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ups, çfarë ndodhi?! Ana nxjerr zbuluar djemtë e Përputhen: Ja kur e kuptova se është lojë…

Ups, çfarë ndodhi?! Ana nxjerr zbuluar djemtë e Përputhen: Ja kur e kuptova se është lojë…

Publikuar më: 12:29 20-06-2021

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Kauri ka dhënë së fundmi një intervistë për “Prive”, ku ka treguar pak nga prapaskenat e “Përputhen”. Ajo tha se djemtë e programit e ftonin për të dalë në backstage, ndërsa në program dilnin me tjera.

“Kisha dyshimet e mia. Djemtë shfaqeshin në backstage dhe më thonin “Ana do dalim bashkë”, ndërkohë që sa hapeshin kamerat, fillonte “Përputhen”, aty kishin komplet një mendim tjetër dhe hidheshin te vajzat tjera, aty kuptova se më duket se është një lojë”, rrëfeu Ana.

 

Article Logic
Execution time: 0.0036389827728271