INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bënë namin me bashkëpunimin e tyre, Loredana dhe Mozzik kanë gati “BOMBËN” e radhës

Bënë namin me bashkëpunimin e tyre, Loredana dhe Mozzik kanë gati “BOMBËN” e radhës

Publikuar më: 18:32 19-06-2021

Loredana dhe Mozzik nuk e kanë ndërmend të ndalen.

Pasi thyen rekorde me “Rosenkrieg” dyshja paralajmëruan edhe një projekt tjetër së bashku.

“Rosenkrieg” arriti të renditej e para edhe në top listën gjermane “Offizielle Deutsche Charts”, ndëra ishin vetë artistët që përmes rrjeteve sociale zbuluan se nuk do të ndalen me kaq.

Loredana a e gjuejmë edhe njo?”, ka shkruar Mozzik në një postim.

Përgjigja e Loredanës ishte e menjëhershme.
“O ma breeee. Javën tjetër?”, shkruan ajo.

 

Sipas të gjitha gjasave çifti nuk do të vonojë shumë dhe do të vijë me projektin e tyre të ri. .

 

Article Logic
Execution time: 0.0033810138702393