INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
UPS! Biseda po bën xhiron e rrjetit, ish-konkurrenti i “Përputhen” i kërkon një vajze foto nudo

UPS! Biseda po bën xhiron e rrjetit, ish-konkurrenti i “Përputhen” i kërkon një vajze foto nudo

Publikuar më: 11:28 14-10-2021

Duam apo s’duam, Përputhen është kthyer në një ndër emisionet më të ndjekura në vendin tonë. E si rrjedhojë personazhet e këtij emisioni komentohen shumë në mediat rozë dhe këtu nuk bëjnë përjashtim as ata konkurrentë jo shumë popullorë për publikun, e jo rrallë herë ata sulmohen nga faqe të ndryshme në rrjetet sociale.

Së fundmi një foto ku duket biseda e konkurrentit të “Përputhen” Dorian Kuka me një vajzë po bëhet virale në rrjet. Ka qenë faqja “Vipat e Bllokut” në Instagram që ka bërë publike bisedë ku duket konkurenti që i kërkon vajzës ti dergojë foto intime.
Ai i kishte folur i pari vajzës duke e pyetur fillimisht nëse ishte ajo në fotografinë e postuar dhe pasi mori përgjigje pozitive ai i kërkoi asaj një foto intime vetëm për të ne mesazhe.

 

dorian-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.002471923828125