INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Darkoi te NUSRETI i famshëm, Elita Rudi tregon çmimet e majme: Për një sandwich…

Darkoi te NUSRETI i famshëm, Elita Rudi tregon çmimet e majme: Për një sandwich…

Publikuar më: 12:33 14-10-2021

Moderatorja Elita Rudi ka udhëtuar prej disa ditësh drejt Turqisë dhe ka vendosur që të provojë ushqimin në restorantin e famshëm “Nusret”.

Elita ka publikuar disa pamje nga restoranti dhe ka treguar se ka provuar hamburgerin gold. Moderatorja zbuloi se hamburgeri ka kushtuar plot 65 euro.

 “Është thjesht një hamburger i mbështjellur me foli ngjyrë ari, e që më të mirë janë ata të Prishtinës që kushtojnë vetëm një euro”- tha Elita Rudi.

Gjithashtu Rudi ka publikuar edhe faturën e cila në total i ka kushtuar 293 euro.

242956820_838093160197305_2594132098835512008_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025300979614258