INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ua sa keq e la, e patë? Dafina po i afronte të pasmet e do i bënte TWERK Ledrit, ai e fëlliq keq! [VIDEO]

Ua sa keq e la, e patë? Dafina po i afronte të pasmet e do i bënte TWERK Ledrit, ai e fëlliq keq! [VIDEO]

Publikuar më: 15:15 02-08-2018

Miq të mirë apo do kthehen sërish bashkë?! Ledri Vula dhe Dafina nuk kanë folur prej kohësh, por mesa duket ata kanë bërë “armëpushim” dhe një mbrëmje dyshja kanë ndarë skenën bashkë gjatë një koncerti në Ulqin.

Në videon e publikuar në inlife.al shihet teksa Dafina i bën ‘twerk’ Ledrit dhe në media u komentua shumë kjo video, por e kapët detajin? Ndërkohë që Duffy po afron të pasmet te Ledri, ai e anashkalon dhe kthehet nga publiku. Momenitin e shihni në videon më poshtë, por mbase Ledri ndoshta ka një lidhje tjetër dhe nuk donte që ai 'twerk' i Dafinës të keqkuptohej, edhe pse ndodh edhe me yjet botërorë. Në fund të performancës dy këngëtarët janë përqafuar dhe puthur njëri-tjetrin, më pas Ledri i fshin djersët, duke treguar respekt për të./inlife.al/

 

Article Logic
Execution time: 0.010398864746094