INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Modelja e njohur kthehet në sekretaren më seksi që keni parë ndonjëherë!

Modelja e njohur kthehet në sekretaren më seksi që keni parë ndonjëherë!

Publikuar më: 16:33 02-08-2018

Modelja dhe aktorja e njohur Emily Ratajkowski ka lënë pak për imagjinatën në setin e saj më të fundit fotografik. 

Ajo është kthyer në një sekretare shumë seksi me syze, geta dhe sytjena të zeza.

Si gjithmonë Emrata dukej e mrekullueshme dhe mjaft joshëse, duke i lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur.
Mund të themi se ajo është ‘sekretarja’ më seksi që kei pare ndonjëherë.

emily_2.jpg

emily3.jpg

emily4.jpg

Article Logic
Execution time: 0.007004976272583