INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U rikthye në INSTAGRAM, Elvana Gjata ka një mesazh për fansat e saj! [FOTO]

U rikthye në INSTAGRAM, Elvana Gjata ka një mesazh për fansat e saj! [FOTO]

Publikuar më: 11:34 19-06-2020

Ndonëse postimet në rrjetet sociale nuk i ka pasur të shpeshta kohët e fundit, Elvana Gjata ka zgjedhur që të ndajë së fundmi disa foto me një mesazh domethënës në llogarinë e saj.

“Askush nuk mund të ta mbyllë gojën. Fol”, shkruhet në fotot e këngëtares e cila mban në duar një poster. Elvana ka zgjedhur një veshje në ngjyrë bezhë dhe një ‘look’ minimalist për këto foto duke ia lënë gjithë vëmendjen mesazhit që ka dashur të përcjellë.

Kujtojmë se disa ditë më parë figurat e njohura publike u bënë bashkë në një marshim të gjatë nga sheshi ‘Nënë Tereza’, i cili dënonte abuzuesit.

View this post on Instagram

Speak out!

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Article Logic
Execution time: 0.0043671131134033