INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mamaja e saj në vijën e parë të “luftës” kundër CORONAVIRUS, Elvana Gjata i bën dedikimin prekës! [FOTO]

Mamaja e saj në vijën e parë të “luftës” kundër CORONAVIRUS, Elvana Gjata i bën dedikimin prekës! [FOTO]

Publikuar më: 14:34 11-05-2020

Elvana gjithmonë e ka ruajtur me fanatizëm jetën private. Por kësaj here nëna e saj ka qënë shtysë që këngëtarja ta ‘thyente’ këtë rregull. Me rastin e ditës së nënës ajo ka zgjedhur t’i dedikoj disa fjalë mamasë e cila është me profesion mjeke. Kjo e fundit duke qënë pjesë e uniformave të bardha po qëndron prej kohësh në frontin e parë të luftës me Covid -19.

“Askush nuk do të dojë ndonjëherë aq shumë sa mamaja jote. Falenderim dhe përulje për të gjithë doktorët dhe infermierët për gjithçka që kanë bërë dhe bëjnë ende për ne në këto kohë të vështira. Heronj të vërtetë. Dita e nënës, Donika”, ka shkruar Elvana përkrah imazhit të mamasë.

lvin.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0027749538421631