INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U përjashtua pasi u kap MAT me vajzën misterioze?! Edi i Përputhen shfaqet duke shkëmbyer puthje me konkurrenten seksi!

U përjashtua pasi u kap MAT me vajzën misterioze?! Edi i Përputhen shfaqet duke shkëmbyer puthje me konkurrenten seksi!

Publikuar më: 10:38 14-09-2021

Disa pamje po qarkullojnë në rrjete sociale tregojnë Edin në një nga clubet e Tiranës ku shihet duke u argëtuar nën shoqërinë e një vajze misterioze, e cila nuk njihet nga prapa por duket se nuk është asnjëra nga konkurrentet e programit. Për këtë Madje për këtë veprim mendohet se atë e kanë përjashtuar…(SHIKO KETU).

 Mirëpo Edi si duket vazhdon me flirtimet dhe ngacmimet me vajzat në studio. Këtë herë ai dhe Ada kishin takimin e tyre të parë në puntatën e kësaj të hënës. Takimi u zhvillua në natyrë dhe mes tyre nuk munguan puthjet dhe ledhatimet.

Të dy fillimisht folën për familjen e tyre dhe marrëdhëniet që kanë me ta. Më pas Edi e quajti të ftohtë Adën, e cila po i rrinte shumë larg.

Por më pas gjithçka ndryshoi dhe ata u afruan duke dhuruar puthje e përkëdhelje.

 

Article Logic
Execution time: 0.0050280094146729