INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U përjashtua nga Big Brother, zbulohet gjendja e Kejvinës dhe arsyeja pse nuk shkoi në studio

U përjashtua nga Big Brother, zbulohet gjendja e Kejvinës dhe arsyeja pse nuk shkoi në studio

Publikuar më: 16:35 21-01-2023

Largimi i Kejvinës nga Big Brother Vip u shoqërua me shumë zhurmë në rrjet. Modelja nuk u kthye në spektakë siç bëjnë të gjithë konkurrentët që largohen.

Së fundmi Eduart Grishaj është pyetur mbi këtë situatë. Regjizori ka zbuluar arsyen e mungesës së Kejvinës në studio.

‘Kejvina nuk erdhi në studio sepse ishte e ngarkuar, por tani që kemi komunikuar me të është mirë dhe besojmë se do vijë edhe në studio’, u shpreh Grishaj.

Grishaj tha se dronat dhe parashutat nuk do të lejohen në asnjë mënyrë brenda shtëpisë.

 

Article Logic
Execution time: 0.0035498142242432